Klantendienst

Klantendienst

ADVIES & CONTACTPERSONEN

Bent u op zoek naar professioneel advies ter plaatse of heeft u vragen over onze producten?
Onze gespecialiseerde technisch-commercieel adviseurs helpen u graag met al uw vragen over textiele vloerbekleding en het kiezen van de juiste producten.

Technische vragen

08:00 tot 17:00 uur (maandag - vrijdag)
 

Heeft u technische vragen? 

Onze Technical Manager, Bart Leen, helpt u graag verder.

Telefoon: +32 (0)475 665 553
E-mail: bart.leen@uzin-utz.com

 

Klantendienst

Van 8u00 tot 17u30 (maandag tot donderdag)
Van 8u00 tot 16u00 (vrijdag)

Wilt u bestellen of heeft u vragen over uw bestelling?

Onze binnendienst staat u graag te woord.

Telefoon: +32 (0)9 222 58 48
Fax: +32 (0)9 222 33 80
E-mail: be(at)uzin-utz.com

Technisch-commercieel team

Len Janssen

Sales manager
UZIN - PALLMANN - CODEX - WOLFF
 
GSM: +32 (0)497 473 667
len.janssen@uzin-utz.com

Tom Bogaerts

Technisch-commercieel adviseur Antwerpen - Limburg - Vl. Brabant
UZIN - WOLFF

GSM: +32 (0)473 982 389
tom.bogaerts@uzin-utz.com

Peter Van den Broeck   

Technisch-commercieel adviseur soepele vloeren en parket, West-België
UZIN - WOLFF
 
GSM: +32 (0)475 453 442 
peter.vandenbroeck@uzin-utz.com

Philippe Paul

Technisch-commercieel adviseur soepele vloeren en parket, Franstalig landsgedeelte
UZIN - PALLMANN - WOLFF
 
GSM: +32 (0)470 220 931
philippe.paul@uzin-utz.com

Wim Wynants

Technisch-commercieel adviseur parket, Oost-België
UZIN - PALLMANN - WOLFF
 
GSM: +32 (0)472 890 437
wim.wynants@uzin-utz.com


Klantenservice

Zoë Jaminé 

Commerciële binnendienst

Tel: +32 (0)9 242 81 62
zoe.jamine@uzin-utz.com

Isabel Gonzalez

Commerciële binnendienst

Tel: +32 (0)9 242 81 66
isabel.gonzalez@uzin-utz.com


Finance & administration

Stefaan Wensch

Finance & Administration manager

Tel: +32 (0)9 242 81 63
stefaan.wensch@uzin-utz.com


Product management

Bart Leen

Technical & Product Manager
UZIN - CODEX
  
GSM: +32 (0)475 665 553
bart.leen@uzin-utz.com

Martine Criel

Product-, Prijs- en Projectbeheer
 
Tel: +32 (0)9 242 81 61
martine.criel@uzin-utz.com


Marketing

Axelle Longeval

Marketing Assistant

Tel: +32 (0)9 242 81 65
axelle.longeval@uzin-utz.com


Directie

Eline Vandorpe

Managing Director
 
Tel: +32 (0)9 242 81 64
eline.vandorpe@uzin-utz.com

Systemen voor de voorbereiding van de ondergrond en het leggen van alle soorten vloeren

Machines en speciaal gereedschap voor de voorbereiding van de ondergrond en het leggen van alle soorten bedekking

Compleet assortiment voor de verwerking, renovatie en onderhoud van houten vloeren

Kunsthars- en cementgebonden vloersystemen met functionele en decoratieve afwerkingsmogelijkheden

Systemen en producten voor het verwerken van tegels en natuursteen

Hoogwaardige gereedschappen om te schilderen, te stucen en voor droogbouw